Faq

faq.jpg

Najczęściej zadawane pytania

Renowacja lakieru

1. Mam auto którego lakier jest matowy i bardzo porysowany od myjni automatycznych, czy da się go naprawić ?

-Oczywiście, że zniszczony lakier da się zregenerować. Wykonujemy profesjonalną renowacje lakieru doprowadzając Twoje auto do możliwie najlepszego stanu. Po usłudze renowacji lakieru zaleca zastosowanie powłoki ochronnej w celu utrzymania idealnego wyglądu na wiele długich lat.

 

Ochrona lakieru

2. Dlaczego powinienem zabezpieczyć lakier i tapicerkę w moim nowym samochodzie?

-Ochrona lakieru i tapicerki polega na nałożeniu powłoki na pojazd, który jeszcze nie wyjechał z salonu lub przed pierwszym jego myciem. Mamy wówczas pewność i satysfakcję, że Twój samochód dłużej wygląda jak nowy i nie traci swego blasku. Masz zamiar kupić nowy samochód zapytaj swojego Dealera o powłoki ochronne.

 

3. Czemu nowe samochody nie są zabezpieczane podczas produkcji?

-Proces zabezpieczenia lakieru i tapicerki trwa ok. 4 do 6 godzin więc trwa to nieco dłużej niż zmontowanie średniej klasy samochodu.

 

4. Mam kilkuletni samochód ze zniszczonym lakierem, czy można na nim zastosować powłoke ochronną ?

-Wówczas gdy lakier na aucie jest zniszczony, najpierw wykonujemy renowacje lakieru, a następnie nakładamy powłoke ochronną. Po w/w zabiegach auto wygląda znów jak nowe, lakier nabiera pełni blasku i głębi koloru.

 

5. Przed czym chronią powłoki ochronne?

-Są to niewidzialne powłoki chroniącr lakier przed: odbarwieniami słonecznymi, matowieniem, wżerami po ptasich odchodach, kwaśnymi deszczami, solą, sokami z drzew i roślin. To również ochrona tapicerki przed plamami, a w przypadku tapicerek skórzanych proces ich starzenia jest hamowany nadając im miękkość i oryginalny zapach.

 

6. Czy na zabezpieczony samochód mogę stosować wosk ?

-Pojazdy poddane zabiegowi w naszej firmie nie wymagają stosowania wosków.

 

7. Jak długo trwa proces zabezpieczenia lakieru i tapicerki?

-Średni czas realizacji to ok. 5h. W przypadku samochodów kilkuletnich ze zniszczonym lakierem gdzie najpierw wykonywana jest renowacja całość może trwać między 1-2 dni roboczych.

Ochrona wnętrza, tapicerki

Ochrona tapicerki

8. Jaki jest sens zabezpieczania tapicerki skórzanej?

-Naturalny proces starzenia się skórzanej tapicerki to wysuszanie się, pękanie, utrata koloru. Dzięki naszym technologiom proces starzenia się tapicerki będzie hamowany. Pozostaje ona miękka, sprężysta, długo utrzymuje oryginalny zapach oraz jest znacznie bardziej odporna na rozlewane płyny.

 

9. Jaki jest sens zabezpieczenia tapicerki materiałowej i alkantary?

-Impregnacja tapicerki wzmacnia strukturę włókien. Dzięki temu duło trudniej jest zaplamić tapicerkę, a rozlane na nią płyny zbierają się w łatwe do usunięcia kuleczki. Szczególnie polecamy jeżli wozisz dzieci w samochodzie.

 

Powłoka na szyby

10. Co daje mi powłoka Rainscreen ?

-Dzięki preparatowi Rainscreen nie będziesz potrzebował używać wycieraczek podczas jazdy w deszczu. Przy prędkościach. (od 70km) woda będzie sama spływała z szyby. Po użyciu Rainscreen obraz będzie znacznie ostrzejszy, co znacznie poprawi twoje bezpieczeństwo i komfort jazdy.

 

Nie znalazłeś/aś oczekiwanej odpowiedzi? Masz inne pytania dotyczące naszych usług? Zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo.